pátek 1. listopadu 2013

Fury
"Žij svůj život, nebo zemři."

Fury se narodil rodičům, kteří jeden druhého ze srdce nenávidí. Jeden byl Arkádian a ten druhý Katagarián. Jeho Arkádská matka si ho jako jediného nechala u sebe, v domnění že její syn je jeden ze vzácných Aristos, který se bude zuřivě mstít všem Katagariáncům, za to, jak odporně se chovali k ní a jejímu klanu. Místo toho, když Fury dosáhl puberty, objevily se v něm síly Zvěrolovců a místo aby odešel od Arkádiánců a šel ke Katagariáncům, snažil se to své tajemství ututlat. Byla tu ale jedna bytost, které nadevše důvěřoval, přítelkyně, a ta když zjistila pravdu o něm, oznámila to své rodině. Plni zuřivosti se spolčili s tím, že ho zabijí.
Furyho ale jen tak něco nepoloží. Jako smrtící, nepředvídatelný a divoký, se vydal do Anglie, aby tam našel lid svého otce a s plnou obezřetností si dával pozor na to, aby se nikdo nedozvěděl o jeho původu. Ale jakmile se jeho bratři Vane a Fang, dozvěděli o jeho narození, ihned ho mezi sebe přijali.
Nyní se stal z něho Partia a vede lid svého otce. Ale být vůdcem není nic lehkého, natož když máte nepřátelé na život a na smrt, kteří se nezastaví před ničím, jen aby mohl být mrtvý.
Válka si přišla až k jeho prahu a ohrožuje nejen jeho lid, ale i samotné Útočiště. A jediný způsob jak zachránit svůj lid, je důvěřovat ženě, která ho kdysi zradila.

The Kattalakis vrh:
Vane
Fang
Anya
Fury
Dare
Star

 
Celé jméno: Fury Kattalakis
Přezdívka: Chlupáček (Furry)
Označení: Lycos
Práce: Regis Katagaria
Narozen: Stejně jako kdokoliv jiný.
Výška: 193 cm
Barva vlasů: Bílo-Blond (obvykle nosí v culíku)
Barva očí: Tyrkysové
Postava: Štíhlý a vyrýsovaný
Partner: Angleia
Rodiče: Markus & Bryani
Nejllepší přítel: Vane
Tetování/Jizvy: Vlčí spáření na dlani
Kratochvíle: Pozorování své družky
Způsob dopravy: Moje nohy
Zbraň: Tesáky
Mazlíček: Fang
Ostatní fakta: Je bílým vlkem téměř totožným s Vanem
 


Fury Picture
 
 
 Nejoblíbenější píseň: Sacrifice od Theory of a Deadman
 
 

1 komentář:

  1. ahoj ale Lia ho predsa nebonzla, to bol jeho brat kto ho prezradil vsetkym

    OdpovědětVymazat