pondělí 15. července 2013

Christian


"Na živobytí si vyděláváme tím, co získáme, a život si děláme tím, co dáváme."Syn francouzského křižáka a byzantské princezny, Christian procestoval značnou část svého mládí. Když byl ještě malý chlapec, jeho rodiče zemřeli a on byl vychováván v klášteře, který jeho rodiče podporovali. Pro jeho inteligenci, bystrý rozum a ochotu pomáhat těm, kteří s ním byli uvězněni, byl označován jako opat.
Je tichý, hloubavý, ale s mečem naprosto smrtící. Je mužem činu a nedovolí, aby ho chytili, protože se odmítá vrátit do své vlasti a tráví svůj život na cestách.
Většina lidí si myslí, že je to mnich, dokud nezahlédnout pochvu jeho meče a ostruhy, které nosí pod hábitem. Poté, co ztratil veškerou víru na světě, je neklidným, osamělým duchem, který hledá klid, jež mu stále uniká.

Quinfortis je pět mužů, kterým dlužíme za vše. Spojily své síly a vyvedli nás do života, a když že dostali svobodu, vytvořili síť na pomoc ostatním k jejich vysvobození a přizpůsobení se světu, na který jsme zapomněli.
Bez jejich síly, jejich odvahy a především bez jejich srdcí by tu nikdo z nás nebyl. Vzdáváme jim čest a hold, i když mnozí z nás ani neznají jejich skutečná jména.

Jedná se o:
Přízrak (Simon)
Mlátička (Stryder)
Skot (?)
Opat (Christian)
El Sahhaar (Kouzelník/Nassir)

Celé jméno: Christian z Acre
Přezdívka: Chris
Má série: Bratrstvo meče
Práce: Princ a rytíř
Barva vlasů: Blond
Barva očí: Modré
Postava: Svalnatá
Partner: Adara
Nejlepší přítel: Stryder
Nejhorší nepřítel: Scorpion
Tetování/Jizvy:  Znak Bratrstva na jeho levé ruce

Quinfortis

Žádné komentáře:

Okomentovat