úterý 14. května 2013

Dark-Hunter vol.1
Překládá se do češtinyVe válce proti upírům, má lidstvo jedinou naději: Temné lovce. Starověcí válečníci, kteří byli zabiti a brutálně zrazeni, jsou Temnými lovci, kteří složili slib bohyni Artemis, že budou chránit lidstvo.
Což je smlouva, která má docela dost výhod. Nesmrtelnost, sílu, psychické schopnosti, bohatství a cool šatník. Ale má to i nějaké nevýhody: slunce je pro vás smrtelně jedovaté a pak je tu ten nový, nenapravitelný zubní problém. Ale kromě tesáků a noční stylu života, to není až zas tak špatné.
Kyrián je nesmrtelný Temný lovec, který právě ztratil schopnosti Temných lovců a spolu s nimi i svou nesmrtelnost. Konečně dostává šanci získat zpět nejen své lidství, ale i svou duši. Problém je, že se to všechno nemohlo stát v horší chvíli. Desiderius se blíží.http://www.sherrilynkenyon.com/wp-content/uploads/2011/06/kyrian21.jpg
Kyrián
"Kořist pro vítěze!"
Narozen jako princ a dědic Thrácie, byl Kyrian vyděděn, když se proti přání jeho otce, oženil s bývalou prostitutkou. Jako legendární makedonský generál, vedl dlouhou vítěznou cestu skrz Středomoří během čtvrté makedonské války. Kronikáři píší, že by dokázal prolomit Římské sevření nad světem a mohl prohlásit Řím za svůj vlastní.
Což by se podařilo, pokud by nebyl zrazen vlastní ženou a předán do rukou nepřátel. Byl mučen několik týdnů a následně popraven dědem Valeriuse.

Amanda
"Můj dům vypadá, jako kdyby v něm celý den sedělo tornádo a sledovalo TV."
Jako obchodní účetní, Amanda nechce mít nic společného s paranormálním světem jejích sester. Má ráda normálnost, ale když se její psychické síly projeví, všechno se v ní zlomí a její život už nikdy nebude stejný


Anglicky

2 komentáře: