pátek 8. února 2013

Zrozen z ticha (Liga 4)


Zrozen z ticha


 Liga 4


Překlad Kerris

Korektura Hanulla

Smrt pronásleduje v noci…

Kere, Caronský bůh smrti, je druhým nejvíce neslavným členem stínové organizace s názvem Sentella. Jako expert na výbušniny, který je známý díky zarážející hrůze v srdcích všech nepřátel a Ligy, je odměna za jeho hlavu opravdu ohromující. Nikdo mimo Sentellu nezná jeho skutečnou identitu.

Zarya Starska vyrůstala v tvrdém prostředí pekla ulic. Vzhledem k politickému přesvědčení jejího otce, byl označen za zrádce a její rodina byla lovena až k pokraji vyhynutí. Ale Zarya sní o jiném životě a jiném světě. Svět, kde tvrdá ruka vlády na Caronese nebude ničit život svých občanů. Jako vůdkyně odporu, je jejím cílem svrhnout vládu, která ji připravila o otce.
Její pravou rukou je tajemný muž známý jen jako Kere.

Do denního světla…

Kere má temné tajemství. Pomáhá Resistenci, čímž se vlastně snaží sesadit svou vlastní rodinu, Cruelsovi. Narozen a odchován v jedné z nejstarších a nejušlechtilejší rodině v Spojených Systémech, Kerovo skutečné jméno je Darling Cruel. A jedinou věc, kterou chce na světě vidět nejvíc, je jeho strýc, který ukradl korunu od jeho otce, platící za své zločiny.

Pokud dost dlouho lžete, lži se stávají pravdou…

Darlingovo celý život je lež. Nikdy ho nikdo neviděl takového, jaký opravdu je. Nikdo, kromě Zaryi. Je to jediná osoba, které kdy plně důvěřuje s pravdou. Ale když ho zradí tím, že zbraň, kterou navrhl jen pro ni je použita proti členům jeho rodiny, pro které by zemřel, aby je ochránil, všechno je pryč.

Hlavním hrdinou je dnes monstrum…

Pokroucená ruka osudu…

Zaryi jedinou nadějí je dosáhnout na srdce člověka, kterého kdysi považovala za jejich spojence. Muž, který ji nenávidí tak zuřivě, že tuší, že je jen otázkou času, než ji zabije. Ale pokud dokáže najít alespoň část z něj, která jí dokáže důvěřovat, část, která ji dokáže milovat, byla by schopná zachránit nejen svůj život, ale i životy jiných lidí. Je to nesplnitelná mise.
Naštěstí, nehraje na šance.

"Ty jsi moje nebe…a vždy budeš mým věčným peklem"
Od Darlinga, pro Zaryu, ve Zrozen z ticha.
http://www.sherrilynkenyon.com/wp-content/uploads/2011/06/darling-145x145.jpg
Darling


"Přístup odepřen - nah nah nah nah nah!"

Kere má temné tajemství a brutální minulost. Jako pomocník Resistence se vlastně snaží svrhnout svou vlastní rodinu - Cruelsovi - pojmenované po zlomyslnosti jejich krve, která je zakořeněná tak hluboko, že si nezaslouží jiné jméno. Narozen a odchovaný v jedné z nejstarších a nejušlechtilejších rodin v Spojených Systémech, Kerovo skutečné jméno je Darling Cruel. A jedinou věcí, po které touží nejvíc, je vidět svého strýce, který ukradl korunu tím, že zavraždil jeho otce, platícího za své zločiny.


http://www.sherrilynkenyon.com/wp-content/uploads/2011/06/123-145x145.jpg
Zarya"Zapoměli mimozemšťané vytáhnout tvojí anální sondu?"

Dcera zrádce, byla vychována na ulicích pekla. Vydrápala si cestu ven a stala se jedním z nejlepších lovců v oboru. Jako hledaný zločinec, se snaží jako hlavní rebelka svrhnout jednu z nejmocnějších dynastií v Spojených Systémech. Jejím největším přínosem je tajemný člen Sentelly o kterém neví vůbec nic, ten, který má cenné informace a je pro ni ochoten riskovat život. Kdyby jen věděla, kdo to opravdu je…

2 komentáře:

  1. Och, Darling mi počas čítania tejto knihy neskutočne prirástol k srdcu myslím, že jeho meno hovorí za všetko. Rozhodne najlepšia kniha z tejto série <3

    OdpovědětVymazat