sobota 9. února 2013

Zrozen z noci (Liga 1)


Zrozen z noci

Liga 1

Překlad Kerris
Korektura HanullaV Ichidianském vesmíru nebyl nikdo v bezpečí. Lidé byli vláčeni ze svých domovů a zabíjeni na ulicích. Stávali se obětí nelítostnému tyranovi, jehož jediným cílem bylo vládnout celé říši. Ti, kdo se proti němu a armádě postavili, založili alianci s názvem Liga, která spadala pod vedení kvora.

Kvorum si uvědomilo, že nejlepším řešením jejich problémů je utnout je hned v zárodku. A k tomu bylo potřeba založit samostatnou skupinu vojáků, Ligu vrahů. Vysoce kvalifikovaní, důležití muži, kteří jsou páteří vlády. Ale ani Liga nebyla imunní vůči korupci…

Velitel oddílu vrahů, Nykyrian Quikiades, byl zrozen a vycvičen k boji. Avšak odmítl být jen loutkou a tak se otočil zády k Lize. Výsledek? Je jimi do dneška pronásledován. Ale ačkoliv se o to mnozí pokoušeli, nikdo ho nedokázal zabít. Nyní je jeho úkolem ochránit Kiaru Zamir, ženu, která je lovena kvůli politické alianci svého otce. A i když Kiara nechce mít nic společného s politikou, je nucena podřídit se ochraně - nebo zemře.

Když se její svět promění v ještě smrtelnější, musí Kiara svěřit svůj život stejnému druhu bestie, která kdysi zabila její matku. Staří a nový nepřátelé je oba ohrožují a jediný způsob jak přežít, je překonat vzájemnou podezřívavost a naučit se důvěřovat těm, kteří je ohrožují nejvíc - sobě navzájem.

Nykyrian
Nykův profil (psán po "Zrozen z noci")

Velitel oddílu vrahů, Nykyrian Quikiades se narodil a byl trénován pro vítězství. Odmítnul být pouhým pěšcem a otočil se k Lize zády. Je jimi do dnes loven. Ačkoliv se mnozí snažili, nikdo ho nemohl zabít.
Teď je jeho místo s jeho rodinou a snaží se vychovat své tvrdohlavé potomstvo.
Být vrahem bylo mnohem jednoduší…
"Rád sbírám starožitnosti. Připomínají mi minulost a nesnaží se mě zabít hned jak vejdu do místnosti. Ačkoliv pár z nich útočilo na mé prsty u nohou. Bolestivé, ale ne smrtelné."
"Nikdo nesmí vidět tvé emoce. Emoce = slabost. Nikdo nepotřebuje vědět, jak tě má mučit."
"Mojí jedinou slabostí jsou má zvířata, která jsou ještě horší než já."
"Důležitá je jen práce. Vše ostatní je rozptýlení."
"Čím krvavěji zabiješ, tím lépe."
"Vlastně rád vařím."
"Smrt nás dožene všechny."


Kiara
 "Minulou noc jsem ležela v posteli, dívala se na hvězdy na nebi a pomyslela jsem si: Kde je sakra strop?"7 komentářů:

 1. Ahoj prosím kedy bude 26 kapitola ? :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dobra otazka:D... Hele jedu v patek za pritelem, budu u nej tyden a nevim jak moc budu mit cas prekladat... Nicmene zitra mam v planu dat 26 a povezu si to sebou k priteli, takze uvidim co stihnu tam

   Vymazat
 2. Ahoj, nejde mi otevřít kapitola 9, píše mi to server nenalezen. Všechny ostatní kapitoly mi zobrazit jdou. Můžete se na to prosím podívat?

  OdpovědětVymazat