středa 13. února 2013

Zrozen z ledu (Liga: druhá generace 1)Zrozen z ledu

Liga: druhá generace - 1

Překlad Kerris
Korektura Hanulla

V Ichidianském vesmíru, Liga a její nemilosrdní vrazi nadále udržují pravidla. Ale za jakou cenu?
Vítejte zpátky v budoucnosti - ve zcela novém světě.

On je psancem, který nenabízí žádnou milost.

Devyl Kell strávil svůj život ve službách Ligy, dokud se nedozvěděl o falešném jednání a nepoctivosti, které si vyžádaly životy nevinných lidí. Odmítl jim pomáhat v jejich zájmech a stal se uprchlíkem - někým, kdo se stará o to, aby planety měly dostatek zbraní, zásob a léků k přežití. Bohové se smilujte nad každým, kdo mu zkříží cestu. On nezná slitování.

Utíká před minulostí, která by mohla ukončit její život.

Alix Grannan je žena mnoha tajemství s minulostí o které odmítá hovořit. Nebere si v potaz ničí kecy. Slepě oddaná, s výjimečnou schopností ovládat mechanické věci, je nejlepší přítelkyní, kterou můžete mít. Nebo nejhorší nepřítel.


http://www.sherrilynkenyon.com/wp-content/uploads/2011/06/devyn-145x145.jpg

Devyl Kell strávil svůj život ve službách Ligy, dokud se nedozvěděl o falešném jednání a nepoctivosti, které si vyžádaly životy nevinných lidí. Odmítl jim pomáhat v jejich zájmech a stal se uprchlíkem - někým, kdo se stará o to, aby planety měly dostatek zbraní, zásob a léků k přežití. Bohové se smilujte nad každým, kdo mu zkříží cestu. On nezná slitování.http://www.sherrilynkenyon.com/wp-content/uploads/2011/06/alix-145x145.jpg

Alix Grannan je žena mnoha tajemství s minulostí o které odmítá hovořit. Nebere si v potaz ničí kecy. Slepě oddaná, s výjimečnou schopností ovládat mechanické věci, je nejlepší přítelkyní, kterou můžete mít. Nebo nejhorší nepřítel.Žádné komentáře:

Okomentovat