středa 13. února 2013

ZROZEN PRO ŠPATNOST
ZROZEN PRO ŠPATNOST

-Přeloženo-


New Yorská velmi úspěšná autorka Sherrilyn Kenyon vytvořila senzaci svými příběhy o Odboru Americké Obrany (BAD). Nyní jsou tu tři novely o BAD agentech v jediném svazku!

One BAD night - Jedna špatná noc CZ

Ve zcela novém příběhu "Jedna špatná noc" se BAD domnívá, že agent Jason vynáší informace. Agent Samantha Winslow se o něj nikdy nezajímala a dobrovolně se přihlásila, že ho usvědčí. Jejím úkolem je infiltrovat jeho nepoctivou misi a unést ho a také se snažit dokázat, že pracuje pro obě strany.

Jason

Všeobecně vychytralý, je Jason člověkem, kterého chce zabít každý agent a Joe je v pokušení jim to většinou dovolit. Jednoho dne možná příhodně zmizí, až bude Tee blízko něj. Bohužel, Jason má dar a umí chodit v slabinách jejich systému. Dokáže infiltrovat jakoukoliv organizaci a jedná se ženami takovým způsobem, který je opravdu děsivý.
Samantha

Zvláštní agentka Samantha Winslow se o Jasona nikdy zvlášť nestarala, i přes to, že ho neochotně shledávala atraktivním, dobrovolně se přihlásila, že infiltruje jeho misi, unese ho a pokusí se dokázat jeho zradu.


BAD to the Bone - Špatný až na kost SK

V příběhu "Špatný až na kost" Marianne vyhrává v skryté loterii a získá možnost předstírat, že je hrdinkou v jejím oblíbeném románu. Odvezená na vzdálený ostrov, Marianniny sny se stávají skutečností, když se objeví BAD agent Kyle Foster a unese ji.Captivated' by You - Uchvácený tebou SK

V příběhu "Uchvácený tebou" BAD agentka Rhea musí v přestrojení zatknout smrtícího teroristu. Naštěstí, Agent "Ace" Krux je její tréninkový partner.

2 komentáře:

  1. Už nezasíláte překlady? Psala jsem si z více e-mailů. ale nic nepřišlo. Nepovimka

    OdpovědětVymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

    OdpovědětVymazat