úterý 12. února 2013

Zimní zrození

http://d.gr-assets.com/books/1247520060l/6550253.jpg


Zimní zrození

-Přeloženo-


Dante přijel do Atlanty na největší konferenci všech fanoušků fantazy na světě, aby našel kapelu pro svůj klub. Našel ale to, v co nikdy nedoufal, panteří zvěrolovkyni na útěku před nepřáteli.
Jediné po čem Pandora touží, je být sama, ale když se ocitá tváří v tvář Dantemu, uvědomuje si, že i pro divokého pantera dokáže ztratit své srdce…
Tahle chuťovka Zimní procitnutí nám představuje Danteho. Název je převzat z jedné známé přísně kapely Cruxshadows, která každý rok hraje na DragonConu. Jejich zpěvák Rogue je dokonce uveden v příběhu.

http://www.sherrilynkenyon.com/wp-content/uploads/2011/06/dante.jpg
Dante
„Zrazený sežere zrádce.“
Dante je nestarší z osmi katagariánců. Má zlomyslný smysl pro humor. Ať už je jako člověk či panter, vždy je velmi bezstarostný, ale smrtící tvor. Nikdy se nechtěl spářit, protože byl svědkem hrůzy, která se stala jednomu z jejich vrhu. Místo toho, vede svůj oblíbený Gotik klub, Danteho Inferno, kde je vše podle jeho pravidel. Berte v úvahu, že tohle není Útočiště a Dante zabije každého, kdo ohrožuje jeho lid.
Má svou vlastní víru a způsob chování, a temní lovci, zvěrolovci či bohové ať se propadnou. Nic mu nemůže nahnat strach, jen panteří žena na lovu samce. To samo o sobě ho nutí k útěku.
Cení si peněz, drahých aut a rychlých žen – ne nutně v tomhle pořadí.

http://www.sherrilynkenyon.com/wp-content/uploads/2011/06/pandora.jpg
Pandora


„Dejte si pozor na kočičky. Jsou ti nejhorší ze všech.“


Smrtící a zuřivá pomoci své sestře, Pandora není ničí pěšák. Ona ví přesně, co chce, ale když se ocitne na DagonConu – největší fantasy konference na světě, zažije neočekáváné.
A tehdy se začnou dít zajímavé věci…

1 komentář:

  1. Děkuji za super překlad a korekturu povídky :-)

    OdpovědětVymazat