úterý 12. února 2013

Ve stínu měsíce

Ve stínu měsíce

Ve stínu měsíce

-Přeloženo-


Angelia celý svůj život bojovala, aby se stala tou silnou. Ale nyní je obklíčena Tesserou a musí ochránit sebe a svého partia z Furyho vlkodlačí smečky...
Nyní se z lovce stala kořist, bojující o život a jediné co ji dokáže zachránit, je důvěra ve vlka, který se jí kdysi pokusil zabít...
http://www.sherrilynkenyon.com/wp-content/uploads/2011/06/fury-145x145.jpg
Fury
"Žij svůj život, nebo zemři."
Fury se narodil rodičům, kteří jeden druhého ze srdce nenávidí. Jeden byl Arkádian a ten drůhý Katagarián. Jeho Arkádská matka si ho jako jediného nechala u sebe, v domění že její syn je jeden ze vzácných Aristos, který se bude zuřivě mstít všem Katagariáncům, za to, jak odporně se chovali k ní a jejímu klanu. Místo toho, když Fury dosáhl puberty, objevily se v něm síly Zvěrolovců a místo aby odešel od Arkádiánců a šel ke Katagariáncům, snažil se to své tajemství ututlat. Byla tu ale jedna bytost, které nadevše důvěřoval, přítelkyně, a ta když zjistila pravdu o něm, oznámila to své rodině.Plni zuřivosti se spolčili s tím, že ho zabijou.
Furyho ale jen tak něco nepoloží. Jako smrtící, nepředvídatelný a divoký, se vydal do Anglie, aby tam našel lid svého otce a s plnou obezřetností si dával pozor na to, aby se nikdo nedozvěděl o jeho původu. Ale jakmile se jeho bratři Vane a Fang dozvěděli o jeho narození, ihned ho mezi sebe přijali.
Nyní se stal z něho Partia a vede lid svého otce. Ale být vůdcem není nic lehkého, natož když máte nepřátelé na život a na smrt, kteří se nezastaví před ničím, jen aby mohl být mrtvý.
Válka si přišla až k jeho prahu a ohrožuje nejen jeho lid, ale i samotné Útočiště. A jediný způsob jak zachránit svůj lid, je důvěřovat ženě, která ho kdysi zradila.
http://www.sherrilynkenyon.com/wp-content/uploads/2011/06/angelia-145x145.jpg
Angelia
"Zabijte všechny Katagariánce!"
Angelia celý svůj život bojovala, aby se stala tou silnou. Ale nyní je obklíčea Tesserou a musí ochránit sebe a svého partia z Furyho vlkodlačí smečky. 
10 VĚCÍ KTERÉ BYSTE O MĚ MĚLI VĚDĚT:
1. Ráda si hraju s noži.
2. Katagariánci jsou zvířata, kteří by měli být zavření v kleci.
3. Lidstvo je navrcholu potravinového řetězce.
4. Ať se vám nikdo nikdy nedostala za záda.
5. Nerada poslouchám rozkazy.
6. Neexistuje nic lepšího, než lov.
7. Nemám ráda přátelé. Jen rozptylují.
8. Zmrzlina je podivně návyková.
9. Líbí se mi život bez elektřiny. Je to taková maličkost, o který musím pořád přemýšlet.
10. Toaletní papír není přeceňovaný.

Žádné komentáře:

Okomentovat