středa 20. února 2013

Time Untime - Čas Nečas (#22)-Přeloženo-


Překlad Petka
Korekce Rebisek


Mayové nejsou jediní s proroctvím pro rok 2012...

Dlouho před zaznamenanou historií, byl bojovník tak obávaný, že se každý třásl před jeho hněvem. Jen brutální zrada toho, kdo mu byl nejblíže, ho dokázala porazit. Ale ani smrt nebyla koncem pro tak silného muže.

Čas Nečas se blíží...

Celý život Kateri Avani je sužován sny, kterým nerozumí. Obrázky z míst, kde nikdy nebyla a muž, kterého nikdy neviděla. Její pátrání po odpovědích, ji přivedlo do Las Vegas, kde doufá, že konečně utiší démony ve své mysli. Ale nikdy nepředpokládala, že se setká tváří v tvář s válečníkem, který ji straší po celý život.

Ren Waya se vrátil z mrtvých, aby dostál proroctví a přinesl pravdivý konec světa. Po tisíce let bojoval se stejným zlem, které ho kdysi vlastnilo. Ale teď zlo přivedlo zpátky tu jedinou osobu, proti které nemůže bojovat. Tu, která kdysi držela jeho nejposvátnější část.

Jeho srdce.

A pokud nezabije Kateri, nejsmrtelnější zlo se opět objeví a zničí všechny na této planetě. Byla to oběť, kterou už jednou udělal.

Bude schopen to udělat znovu?
Ren 
"Smát se vlastním chybám nám může prodloužit život, smát se těm cizím nám ho může zkrátit."

Jako jeden z legendárních Keetoowah, který přežil potopení jejich ostrova, Ren je muž pronásledovaný minulostí tak brutální, že žádné množství času nezmírní jeho svědomí. Ale krev na jeho rukou není jedinou jizvou v jeho zločinech. Na věčné časy zničil svého bratra, stejně jako jejich životy.
Teď má šanci zachránit svět, který se kdysi pokusil zničit, ale dokáže znovu čelit svým démonům? Zlo ve své nejčistší podobě kdysi vlastnilo jeho tělo i duši. Vzhledem k tomu, že se brány sedmi světů otevřely a vypustily své zajatce do lidského světa, musí najít sílu, o které si není jistý, že ji vůbec má. Víc než to, musí bojovat na život a na smrt.
Až na to, že on není tím, kdo zemře, pokud nevyhraje. V Guidan XTL je poražený zajat a ten, koho miluje nejvíce, je obětován Bledému, aby se nakrmil a povstal. Hodiny tikají…
Nechť válka započne.Kateri
"On není mrtvý... on je elektrickoencefalograficky napájený."

Kateri Avani byla celý svůj život sužována bizardními sny o jejím životě, kterým nerozuměla. Obrázky z míst, kde nikdy nebyla, muž, kterého nikdy neviděla. Ale teď, když je pod útokem a je na jídelníčku více bytostí, než dokáže identifikovat, je nucena cestovat až do Las Vegas, kde doufá, že konečně umlčí démony ve své mysli a zastaví útoky na svůj život. Ale nikdy nepředpokládala, že se setká tváří v tvář s válečníkem, který ji straší po celý život.2 komentáře:

  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

    OdpovědětVymazat
  2. Omlouvám se za ten zmatek s tím komentovaným účtem, kolonky Anonymní jsem si všimla až později. U těchto stránek nemám účet.

    Jenom jsem chtěla moc poděkovat za super překlad. Už se fakt nemůžu dočkat konce :-)

    OdpovědětVymazat