úterý 12. února 2013

SNOVÝ BOJOVNÍK


SNOVÝ BOJOVNÍK

-Přeloženo- 


Moderní New Orleans

Jsme Dolophoni. Pracovití. Ostražití. Nelítostní a nevyhnutelní. Zaměstnanci Furies, jsme pravá ruka spravedlnosti a nikdo před námi nestojí.
Syn Warcrafta a Hate, Cratus strávil věčnost bojováním pro antické bohy, kteří ho porodili. Byl smrtí každému, ho přešel.
Až do dne, kdy dal ruce pryč a byl vyhoštěn do vyhnanství.
Teď by starý nepřítel propuštěn a naše sny jsou jeho zvolené bojiště. Jedinou naší nadějí je Bůh, který přísahal, že už nikdy nebude bojovat.
Jako Snový Lovec, Delphine strávila věčnost ochranou lidstva před dravci, kteří se živí jejich bezvědomí. Ale teď, se její spojenci změnili, a ví, že pro přežití
Snových Lovců potřebují nového vůdce. Někdo, kdo je může trénovat proti jejich novým nepřátelům. Cratus je její jedinou nadějí. Ale ona je hořká připomínka toho, proč se rozhodl dát ruce pryč.
Čas se krátí, a když nad ním nevyhraje, lidstvo bude poraženo a svě jak ho známe, brzy přestane existovat.

http://www.sherrilynkenyon.com/wp-content/uploads/2011/06/jericho.jpg
Cratus
"Války nás učí abychom milovali své nepřátele a nenáviděli své spojence."

Syn Warcrafta a Hate, Cratus strávil věčnost bojováním pro antické bohy, kteří ho porodili. Byl smrtí každému, ho přešel.
Až do dne, kdy dal ruce pryč a byl vyhoštěn do vyhnanství.
Naštěstí jedna žena měla tolik odvahy, že ho přivedla zpět ze zcestí. Teď je jedním z nejdůležitějších aktiv, která mají Oneroi proti Noirovi.
Aspoň v to doufáme.

                                            "Boj proti kriminalitě: Střílet zpět."

http://www.sherrilynkenyon.com/wp-content/uploads/2011/06/delphine.jpg
Delphine
Jako Snový Lovec, Delphine strávila věčnost ochranou lidstva před predátory, kteří se živí naším podvědomým stavem. Ale teď, když se její spojenci změnili, ona ví, že aby přežili, Snoví Lovci potřebují nového vůdce. Někdo, kdo je může trénovat a bojovat proti jejich novým nepřátelům.

Vůdci Oneroi:
Zeth
Delphine
Madoc

3 komentáře:

 1. Prosim vas opravte si tie gramaticke chyby a zly preklad (niekedy). Az ma oci bolia. Inak vas ale chvalim za uzasnu robotu :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. kdyby si sledovala, tak vis, ze cely blog vcetne prekladu prochazi rekorekci ;)

   Vymazat
  2. Bohuzial, korektura tu velmi nepomohla, chyby su tam stale...

   Vymazat