pátek 8. února 2013

Noční polibek
NOČNÍ POLIBEK

-Přeloženo-


Drahý čtenáři,

co se stane, když dáte dohromady jednoho vikingského nesmrtelného bojovníka, kterého si nikdo nemůže pamatovat déle než pět minut potom, co vás opustí, Apolitskou dědičku, která utíká před smrtí, a pak jednoho fakt moc naštvaného poloboha? V podstatě; teď už znáte můj život.

A všechno to začalo docela nenápadně. Jednou v noci, jsem v klubu zachránil nějakou ženu. Pak se stala další věc, kterou jsem měl jistě tušit a to ta, že se otevřely brány pekla a z nich vyšli démoni, které jsem ještě nikdy neviděl. Jednalo se totiž o Apolónovi syny, kteří chtěli ukončit prokletí, které je zahnalo do věčné tmy. Jediným problémem bylo, že k tomu potřebovali zabít Cassandru Petersovou, ale kdyby to udělali a ona by zemřela, zemřelo by i slunce, země a všichni kdo na ní žijí.

Nezdá se vám, že život je jen přeplněná miska třešní?
No nic. Osud nás svedl dohromady a tak ji musím chránit
Nebude to nijak lehké, protože ani jeden z nás není zvyklí někomu důvěřovat, ale ona je jediná, která si mě dokáže zapamatovat.

Wulf Tryggvase


Wulf

"Pozabíjej je všechny a nech na Odinovi, aby je po tobě roztřídil."

Wulf je Vikingský válečník, jehož lehkomyslnost ho přivedla do kontaktu s Morginne, mocnou Temnou lovkyní, která lstí vyměnila svou duši s tou jeho. Je to jediný Temný lovec, který nevyužil aktu Pomsty jež mu byla nábídnuta. A protože se neprávem stal Temným lovcem, jeho pravomoce jsou velmi odlišné od těch, se kterými disponují jeho bratři. Jeho nezvláštnější schopností ze všech je amnézie. Žádný člověk nebo zvíře si ho není schopno zapamatovat pět minut poté, co je opustí. Jedinou vyjímkou jsou ti, kteří jsou nositeli jeho krve.
Vzhledem k tomu, on, jako Temný lovec nikdy nepozná lásku člověka, protože si ho žádný člověk nemůže zapamatovat (V Zákonu Temných lovců je psáno, že se nesmí fyzicky ani romanticky zaplést se svým panošem.) Wulf je tedy jediný, kdo je odsouzený k věčnému lovu.


Cassandra

Holenní kost je zařízení, které vám pomůže najít nábytek v temném pokoji.

Jako dědička a poslední svého druhu, drží Cassandra ve svých rukou osud celého světa. Pokud zemře ona, tam my také.
Viděla smrt své matky a sestry a nenávidí Strykera s hořící vášní. Chvíli jí trvalo zvyknout si na Uriana, ale teď je ráda, když přijde na návštěvu.3 komentáře:

  1. ahojte :) neviete o nejakom online ceskom knihkectve kde by som tuto knihu mohla zohnat? na Slovensku ju totiz to este nepredavaju, a to ani v cestine... prosim poradte, dakujem :)

    OdpovědětVymazat
  2. Děkuji za další super překlad a korekturu :-) Bezva počtení :-)

    OdpovědětVymazat