pátek 8. února 2013

Nebezpečné sny - Monika


MONIKA
ANOTACE:

Mia pracuje ve Washingtonu D.C. jako vyšetřovatelka vražd. Ve svém oboru má pozoruhodnou úspěšnost a mluví se o ní jako o ženě, která si jde tvrdě za svým a která pachatele nakonec vždycky dostane. V poslední době se jí však dějí zvláštní věci. V noci sní o probíhajícím vyšetřování, objevuje nová vodítka a často se i nepřímo setkává s vrahem.

Avšak pár posledních snů a to, co následovalo po probuzení, jí nahání hrůzu. Už dvakrát se těsně před dořešením případu setkala ve snu s podezřelým, se kterým byla nucená bojovat a který je zanedlouho nalezen mrtvý. I když se o svých snech s nikým neodvažuje promluvit, protože se obává, že by ji považovali za blázna, ví, že se s jejím životem děje něco divného. Ráda by té záhadě přišla na kloub a jedinou šanci vidí v pátrání ve svém vlastním podvědomí. I když se bojí snít, musí přijít na to, co se děje, než si někdo všimne, že její poslední dva podezřelí zemřeli za podivných okolností.

Phobos dostane od vůdců Oneroi za úkol vypátrat a zabít Skotose, který ve snech zabíjí lidi. M'Ordant ani jeho bratři nebyli při hledání úspěšní a jelikož nechtějí budit přílišnou pozornost, zavolají si Phobose, aby to za ně vyřídil. Jelikož Phobos dluží D'Alerianovi laskavost, neochotně se pustí do práce. Ale vypadá to, že to nebude tak lehké, jak se na první pohled zdálo. Všechna jeho moc je mu k ničemu, stejně jako vůdcům Oneroi a tak se musí pustit do pátrání přímo v ulicích Washingtonu. Když konečně najde tu správnou osobu, zjistí, že tu jde o víc než o nezvladatelného Skotose.

Poviedka je ukončená, úložisko - email.

3 komentáře:

 1. mohu se zeptat kde je tato povídka k přečtení ???
  děkuji

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Poviedka je ukončená, úložisko - email.
   tuto to mas napisane, poziadaj si o nu na mail a nasledne ti bude poslana :D

   Vymazat
 2. Haloooooo!!!!! tak znovu :
  Zadosti prosim nepiste jinam, nez na mail sanctuary1902@yahoo.com (Cimz je mysleno, ze zadosti o poslani knih zde na blogu, jsou ignorovany a mazany)

  OdpovědětVymazat