úterý 12. února 2013

Jedné tiché noci


Jedné tiché noci

-Přeloženo Cz a Sk-

Zatímco svět si žije v nevědomosti, Stryker, který vede armádu démonů a upírů, plánuje ničivý útok proti svým nepřátelům - což, bohužel pro nás, zahrnuje celou lidskou rasu.
Aby Stryker mohl pomstít svou sestru, připravuje plán na zničení všech Temných lovců. Ale všechny plány se hatí, když se vrátí jeho nejhorší nepřítel.
Jeho bývalá manželka. Zephyra.
Právě ve chvíli, kdy si myslel, že už ho nikdo nemůže zastavit, musí válčit proti staletím staré sani, která dává nový význam slovům bolest a dračice, proti té jediné ženě, kterou kdy skutečně miloval.


http://www.sherrilynkenyon.com/wp-content/uploads/2011/06/stryker2.jpg
Stryker
"Mýlit se je lidské, zabíjet je božské."

Strykerius je jeden z nejkrutějších démonů vůbec a přesto se pokouší dodržovat kodex cti. Je synem Apollóna a patří mezi první Apollity, na které se vztáhla kletba jeho otce, za což ho z duše nenávidí. Jeho nenávist se nezaměřuj jen na na svého otce, nenávídí i Acherona a prakticky všechny ostatní. Jedinou bytostí, kterou měl za posledních několi tisíce let rád, byl jeho syn, Urian. Tedy dokud byl k němu loajální a vedl jeho armádu Spathů.
Přísahal Apollymi a od té doby je jeho smrt spojena s tou její. Je to velmi neštastný démon. Má pocit, že ho všichni kolem něj zradily a tak si slíbil, že jednou uvidí padnout svého otce Apollona, Acherona i Apollymi. Celkově vzato se narodil špatné matce a tak s tím nedělá žádné cavyky.
Mezi jeho dva charakteristické rysy jsou jeho černé vlasy (nenávidí svého otce tak moc, že je odmítá mít blond) a jeho stříbrné vířící oči, které jsou totožné i pro někoho jiného.


http://www.sherrilynkenyon.com/wp-content/uploads/2011/06/phy.jpg
Zephyra

 „Proč sníst jen jednoho člověka, když jich tu jsou miliony?

Jeden z nejdivočejších démonů, který kdy byl stvořen. Zephyra žije proto, aby mohla mučit lidi a každého, kdo jí leze na nervy. A jediný, s kým má trpělivost je její dcera.

Žádné komentáře:

Okomentovat