úterý 12. února 2013

I ďábel může plakat


I ďábel může plakat

-Přeloženo-

Starověký sumerský bůh, Sin, byl jeden z nejsilnějších svého Pantheonu... Až do noci, kdy mu Artemis podvodem ukradla duši a nechala ho jen krůček před smrtí.
Po tisíciletí se bývalý bůh odvrátil od Temných lovců v touze po pomstě. Snil o navrácení svých pravomocí. Ale kéž by život byl tak jednoduchý.
Bohužel tu byla na práci větší ryba, tedy v jeho případě, démon. Smrtící gallové, kteří byli pohřbeni spolu s jeho Pantheonem, jsou nyní probuzeni a hladový po lidském mase. Jejich jediným cílem je zničit lidstvo a každého, kdo by se jim postavil do cesty. A Sin má to štěstí, že je jediný, kdo je může zastavit. Tedy pokud ho jistá žena nezabije jako první.
Jakákoliv důvěra v něm zemřela ve chvíli, kdy ho Artemis napálila, ale teď se musí spoléhat na cizí ženu, nebo budou svědky ničení biblických rozměrů.
Spojenectví mezi nepřáteli je vždy vzláštní, ale ne víc, než když osud světa visí na vlásku.
Nyní musí muž, který zná jen zradu, důvěřovat člověku, který by ho s největší pravděpodobností nejraději předhodil démonům. Artemis mu mohla ukrát božství, ale tenhle by mu mohl vzít i srdce.
Jedinou otázkou je, jak se zachová. Nechá ho žít, nebo ho nakrmí těmi, kdo chtějí jeho smrt?

http://www.sherrilynkenyon.com/wp-content/uploads/2011/06/sin.jpg
Sin
"Nikdy nevěř nahé ženě. Pokud se její rty pohybují, tak lže.
A pokud tohle čte má žena, tak samozřejmě nemyslím tebe, kotě. Ty jsi nejlepší.
Takže nezamykej přede mnou ložnici. Aspoň pro tentokrát."

Starověký Sumerský bůh, Sin, byl jedním z nejsilnějších ve svém pantheonu... až do dne, kdy mu podvodem Artemis ukradla jeho božství a nechala ho napospas smrti. Po několika tisíciletí, se ex-bůh touží odvrátit od Temných lovců v touze získat zpět svou moc a v touze po pomstě. Jen kdyby byl jeho život jednoduchý.
Bohužel má na starost větší ryby, v jeho případě, démony, které mu usmažit. Smrtící Gallu démoni, kteří byli stvořeni jeho pantheonem jsou vypuštěni a touží po lidském mase. Jejich cílem je zničit lidstvo a kohokoliv, kdo se jim postaví do cesty. A štastný Sin je jediný, kdo je dokáže zastavit. Tedy v případě, když ho dřív nezabije jistá žena.
Důvěra jakéhokoliv druhu v něm zemřela ve chvíli, kdy ho Artemis napálila. Teď ale musí důvěřovat jedné ženě, nebo bude svědkem ničení biblických rozměrů.

http://www.sherrilynkenyon.com/wp-content/uploads/2011/06/katra.jpg
Katra
"Každý má nárok na vlastní názor. Je to jen tím, že ten váš je špatný."

Jen Kat ví o svém původu, a jen ona ví, že to není nic o čem by se mohlo mluvit. Bývalá šlužka Artemis, teď slouží Apollymi, kterou upřímně zbožňuje. Je rychlá a smrtící a žije jen proto, aby se mohla vysmívat všem mužům, kteří ji přijdou do cesty, a zejména Strykerovi. Má slabost pro Simi a malého Erica. A je schopná bojovat až do konce za všechny, které miluje.
Někteří říkají, že se narodila bohům, ale jen málokdo je připravený položit otázku, koho. Jsou dokonce tací, kteří říkají, že má větší moc než Artemis. Ale i zde, by se jen blázen na něco takového vyptával. Jednou zajímavou lahůdkou je její tetování na břiše, v podobě slunce... někteří říkají, že to je označení Ničitelky, jiný, že je to znak Apostolose. Pouze Kat to ví jistě a ta vám to určitě neřekne.

Žádné komentáře:

Okomentovat