úterý 12. února 2013

Druhá šance

http://d.gr-assets.com/books/1253067476l/6875253.jpg 

Druhá šance

 -Přeloženo-


Krátká povídka o smíření Acherona se svým bratrem-dvojčetem Styxxem.


http://www.sherrilynkenyon.com/wp-content/uploads/2011/06/acheron2.jpg
Acheron
Jen proto, že něco dokážete, neznamená, že byste to měli dělat.
I když byl velmi mladý, když zemřel, Acheron byl vůbec první Temný lovec. A byl to on, kdo sepsal Krédo a kodexy Temných lovců, tak jak jej známe. Díky jeho stáří jako Temného lovce a skutečnosti, že s démony bojoval už po celá tisíciletí, se z něho stal více než skutečný přízrak. Pouze z rozmaru spolupracuje s Temnými lovci a dává jim rady, které tak často vyhledávají.
Ekcentrický a extrémě výstřední, se z něho stala legenda mezi legendami.Žádný Temný lovec si není jistý co má od něj čekat, když se zrovna objeví na scéně. Dokáže být jak přátelský, tak zastrašující, až je to přímo děsivé.
Co by o sobě řekl je, že se nenarodil žádný smrtelník, který by se rovnal s jeho fyzickou dokonalostí. Má v sobě syrový, vzácný druh charisma.
Pokud se na něj podíváte, chcete ho. A pokud ho chcete, toužebně se ho toužíte dotknout.


Styxx
Pokud hrubá síla nevyřeší tvé problémy, nepoužíváš jí dost.
Identické dvojče Acherona, Styxx se narodil do bohatství a moci. Během jejich smrtelného života Styxx věřil, že je starším bratrem, který je ponížený tím, že je Acheronovým příbuzným. Skutečnost, že vypadají stejně, to dělala vše ještě horší. Vášnivě Acherona nenáviděl.
Bohužel, jejich životy jsou svázané. Takže když Apollo zabil Archerona, Styxx zemřel také. A když se Acheron vrátil k životu, Styxx také.
Ne, že by z toho byl nadšený.

1 komentář:

  1. Dobrý deň mala by som záujem o všetky knihy v elektronickej podobe dalo by sa dohodnúť o zaslanie na môj email rebecca.martosova@gmail.com ďakujem

    OdpovědětVymazat